Блог укр

5 причин носити сукні або прощайте штани

Fashion-експерт та дизайнер Анастасія Іванова, яка вже понад 10 років оспівує витонченість, красу та жіночність у своїй творчості, розповіла, як сукні здатні змінити самовідчуття жінки. Дизайнер назвала 5 причин, чому варто віддати перевагу сукням та забути про штани.

"Сукня - енергетичний одяг, а маленька звичка носити плаття кожен день окупається великим жіночим щастям", - говорить Анастасія.

1. Жіноча енергія. Сукня - персональний психолог. Вона здатна поліпшити настрій та задати правильний імпульс, а також допомагає жінці накопичувати у собі світлу та творчу енергію. Коли відчуваєте, що баланс загублений - надіньте сукню і ви помітите, як підіймається настрій та з'являється легкість.

2. Дисципліна. Подібно до того, як буття визначає свідомість, плаття диктує манери та дисциплінує жінку, нагадуючи їй, що потрібно залишатися завжди граціозною, елегантною та крихкою. Леді в плаття, буде йти не так поспішно, постава залишиться рівною і зміниться подача самої себе.


3. Комфорт. У платті, котре підібране до місця, буде комфортно завжди - у довгому перельоті, в офісі, вдома. Вибираючи затишні сукні з трикотажної тканини з вільним силуетом, ви піклуєтеся про своє здоров'я, адже сидіти тривалий час у джинсах шкідливо для жіночого організму. Крім того, віддаючи перевагу сукням вдома, ви підсилюєте свою жіночу енергію та виглядаєте елегантно й естетично.

4. Відображення душі. Одяг створює наш настрій, енергетику та впливає на те, як сприймають нас інші. Наряд розповість про жінку набагато більше, аніж слова, а плаття - це відображення внутрішнього світу жінки. Воно розповість про свою власниці дуже багато. Навіть за допомогою тільки одного кольору формується настрій, а той, хто вміє підібрати правильний колір, керує своєю долею. Так, чорний - відобразить стриманість, червоний - розповість про впевненість в собі, білий - натякне на аристократизм, а рожевий - підкреслить романтичність натури.


5. Зміни. Якщо жінка хоче змін у житті - вона вибирає нову сукню. Сукня здатна змінити наше самовідчуття, надаючи, часом впевненості, котрої бракує, романтичності або стриманості та збільшує сильні сторони. Граючи з довжиною, фасоном, квітами та тканинами, можна сформувати свій настрій та налаштуватися на хвилю позитивних змін.

Як би ідеально на вас не сиділо плаття, головне те, з яким настроєм ви в ньому йдете по життю.Made on
Tilda