Блог укр

Ювелірний етикет

Мистецтву носити прикраси потрібно вчитися. Анастасія Іванова - дизайнер та експерт у сфері fashion етикету, розповість, як правильно носити на собі ювелірні прикраси.
Час йде, правила змінюються, те що раніше здавалося поганим тоном, - наразі цілком органічно виглядає у нашому сучасному світі, повному самовираження кожної особистості.

Розгляньмо ключові правила ювелірного етикету, які завжди використовуються у житті сучасної жінки.

Як і в одязі, важливо враховувати: час, вік та місце.
І пам'ятати головне правило: «Почуття помірності - основа етикету»


У повсякденному житті, віддавайте перевагу класичним, лаконічним прикрасам. Базовий набір - це ювелірні вироби, які можна носити, не знімаючи.
Прикраси повинні бути вільніші та не стягувати ваші витончені кисті або пальці.
Дорогоцінності із дорогоцінностями.
Біжутерія із біжутерією.
Це дві паралельності, які поєднувати одночасно не варто.
Також, не варто поєднувати золото зі сріблом. Не треба носити також одночасно два ланцюжки або годинник із браслетом на одній руці.
Натомість у різноманітності аксесуарів, краще зупинитися на елегантних, зібраних прикрасах, які, немов квіти, - ніжно, органічно та майже непомітно прикрашають вас.


В образі ділової жінки важлива стриманість. Краще віддати перевагу лаконічним сережкам, кільцям та підвіскам. Найголовніше, щоб аксесуари не заважали співрозмовнику зосередиться на ваші професійних якостях. Пам'ятаємо, що в етикеті існує таке поняття як "Правило 13", загальна кількість аксесуарів не повинна перевищувати 13 предметів, а краще, коли їх менше. У правилі враховуються годинник, запонки та декоративні ґудзики.
Ювелірний бізнес-етикет вимагає, щоб прикраси не відвертати співрозмовника ні звуком, ні поглядом, все що дзвенить та блищить залишаємо для вечірніх заходів.

Навіть не дивлячись на модні тренди, - пластикові прикраси бізнес-леді не носить. Погодьтеся, що справжня жінка гідна якісних та вишуканих аксесуарів.

Табу ювелірного бізнес етикету:
- поєднувати годинник із браслетом;
- носити декілька кілець на одній руці;
- носити кілька ланцюжків;
- надягати на себе прикраси відразу для 3 зон. (Шия, руки, обличчя). У бізнес-етикеті одночасно дозволяється прикрашати тільки дві із них.


"Чим темніше на вулиці - тим дорожче прикраси на Леді".
Для вечірніх подій, доречні найекстравагантніші та ефектні ювелірні вироби, але такі сміливі прикраси, - не терплять компанії.
До яскравих образів підбирають однотонні прикраси, а до простих - можна підібрати незвичайні акценти. Основне завдання - зробити образ візуально гармонійним.
Прийти на благодійний захід у діамантах - вважається поганим тоном. Прикраси повинні бути стриманими, без великих каменів.

Табу ювелірного етикету для вечірніх подій:
- носити кільця поверх рукавичок;
- приходити із сумкою великих розмірів;
- кольє носять тільки на шкірі, у той час, як підвіску або кулон, можна носити поверх одягу.


Потрібно виглядати відповідно до події, витончено підібрати аксесуари під свій образ, щоб виглядати натурально. І тоді саме вас запам'ятають із думками: "Як же ця жінка прекрасно виглядає завжди". Це така тонка грань, яку дійсно ми, жінки, відчуваємо, покладаючись на свою інтуїцію, та знання етикету завжди допомагають нам бути ще впевненішими, ще гарнішими.

Made on
Tilda