Блог укр

Помилки неприпустимі для Леді

Власний стиль дозволяє вам спілкуватися з людьми, не промовляючи ні слова.
Витончений смак, увага до дрібниць та найсуворіше ставлення до якості, - основні складові образу сучасної Леді.
Дизайнер та експерт в області fashion-етикету Анастасія Іванова, підготувала 10 основних правил, дотримуючись яких, ви зможете сформувати свій бездоганний стиль.

❥ Правило номер один - усі речі повинні на вас добре сидіти! Як тільки у вас буде задовгий рукав, або шлиця на жакеті не в тому місці, або на спині залягають некрасиві складки - ви виглядаєте неохайно.

❥ Речі повинні бути в ідеальному стані - від всіх інших, ви, я сподіваюся, вже позбулися при розборі гардеробу. Зачіпки, плями та інші деталі - виглядають не естетично.
❥ Доречність - це те, чим ми повинні завжди керуватися під час підбору outfit. Пам'ятайте, місце, година та пора року, куди важливіші аніж тренди.

❥ Діловий наряд не повинен бути зухвало сексуальним. На роботі досить виглядати привабливо, а свою сексапільність краще відкласти для вихідних.

❥ Помітивши ґудзик, котрий бовтається - пришийте його негайно.

❥ У діловій обставі, не варто надягати літні або святкові моделі, туфлі на шнурках та з ремінцями, спортивне взуття та мокасини.

❥ Слідкувати за трендами наосліп  - ​​це підозріло, та так само означає те, що ви - «жертва моди»- так вважають француженки.

Француженки ніколи, до речі, не носять спортивний одяг на вулиці. Цей одяг призначений для спорту.

❥ Немає нічого гіршого, аніж постійно щось поправляти та взагалі публічно виявляти зайву заклопотаність своїм зовнішнім виглядом.

❥ Постава є однією з найважливіших візуальних складових образу. Приспущені плечі та згорблена спина, не створять позитивне враження. Така постава буває у дівчат, які ненавидять себе та на прикладі черепахи, прагнуть сховатися під панцир.

❥ Почніть із того, що знаходиться під одягом. Перш за все, ваше тіло повинне бути струнким, здоровим та чистим. При недотриманні цих умов про одяг годі й говорити.

Охайність, привабливість, елегантність - три важливі принципи сучасної Леді.Made on
Tilda