Блог укр

Парфумерний етикет

Мене звуть Анастасія Іванова, я дизайнер та fashion-эксперт. Разом зі мною, ви дізнаєтеся всі тонкощі парфумерного етикету й те, як краще його застосовувати у різних ситуаціях.

Безумовно, парфум, як і одяг, - це спосіб самовираження людини. На сьогодні, з їх допомогою, більшість із нас проявляє свій характер та внутрішній стан, показує емоції та настрій. Те, який парфум вибрала людина, можна порівняти з тим, на який кіносеанс вона вирішила сходити.


Ті, хто полюбляє напруження використовують різкі, гострі запахи з нотками психологічного трилера. А хтось навпаки - спокійні та легкі, може, навіть фруктові аромати романтичної комедії.

У будь-якому випадку, при виборі парфуму, рекомендую завжди дотримуватися правил етикету, які у цьому випадку не менш важливі, ніж в одязі та манерах.


Важливим аргументом, для вас при виборі парфуму є найчастіше час, коли відбувається зустріч. 

Вранці, всупереч можливим обставинам, краще вибирати свіжі аромати: у першу половину дня, вдалим рішенням буде використання легких цитрусових або квіткові запахів.

Вечір же, навпаки, є часом для експериментів та можливих ігор з парфумами.
У цю пору дня, доречніше буде «одягнути» яскраві та контрастні аромати. Свою індивідуальність, ви зможете підкреслити запахом з легкими нотками кориці. Але тут також не варто перегинати палицю, грати зі спеціями потрібно дуже акуратно.

Під час подорожі: у літаку, поїзді або ж громадському транспорті, краще обійтися без шлейфового та контрастного парфуму.

І, звичайно, пам'ятаєте, що кричущий та надто зухвалий аромат - буде не доречний у будь-якій ситуації, будь-то офіційна зустріч або поїздка на природу.

Made on
Tilda