Блог укр

Жіноча сумка - візитна картка жінки

Жіноча сумочка - візитна картка жінки. Анастасія Іванова - дизайнер та експерт у сфері fashion етикету розповість, про що говорить розмір сумочки, порядок в ній та інші деталі, які здаються, на перший погляд, несуттєвими.

Здавалося б, така маленька деталь в образі, але така важлива, - вона може доповнити образ, підкреслити красу, а може й зовсім зіпсувати, якщо неправильно її підібрати, як під плаття, так й для заходу, на який ви збираєтеся. Тому важливо уважно ставитися до вибору сумочки.

Так що ж сумочка може розповісти про її власницю?

Якщо Леді володіє такими якостями, як стриманість та організованість, то її вибір сумочки також передається формою. Вона буде лаконічною та середнього, навіть маленького. 


Якщо жінка любить «багато на себе брати» - її вибір зупиниться на великій сумці, котра вміщує у себе безліч речей. 
Зазвичай така сумка може вмістити чимало найрізноманітніших предметів (можна припустити, що такі сумки поступово привчають жінку переносити кожного разу все більшу вагу).

Порядок або хаос у сумці, також говорить про звички та те, як жінка керує справами. Якщо там порядок, цей порядок притаманний і її думкам.
Ви могли побачити цю закономірність й серед своїх подруг, знайомих.
Як правило, в якому стані сумочка у жінки, - в такому ж стані, сфера її життя.

Підтримувати порядок у всьому - це звичка. Можна почати уважніше ставитися до своєї сумочки - та поступово ця звичка почне змінювати ваше ставлення і до інших речей, роблячи в цілому життя, більш організованим та системним. У результаті цього, ви отримаєте не тільки почуття легкості, а й безліч енергії.


Якщо говорити про вибір сумки, орієнтуючись на події, варто пам'ятати кілька простих правил:

Вечірні заходи
Для них лише невеликі сумочки - клатчі, мінодьери. З'явитися на вечірньому заході з великою сумкою - поганий тон.
Сумка - це головний акцент в образі, вона робить його завершеним, у поєднанні з прикрасами та сукнею. Маленька сумочка підкреслить витонченість Леді.

Для повсякденних справ
Вибирайте ту, яка вам до душі. Сумка - це акцент, котрий доповнить та зробить ваш образ досконалішим.
Для істинної бізнес-леді та власниці особистого бізнесу, ідеальне рішення - елегантна сумочка середніх розмірів.
У сумочку бізнес-леді не повинен поміщатися ноутбук. Є спеціальні сумки для ноутбуків, максимум у сумочку жінки можна покласти Айпад. Але краще за все подбати про те, щоб всі необхідні речі були розміщені заздалегідь на роботі.


Для путешествий
Идеально все вещи сложить в чемодан, а при себе оставить небольшую сумочку, где есть самое необходимое.
Недопустимы для истиной Леди: рюкзаки, сумки-бананы, пакеты.


Маленькая сумочка - это не только легкость в ощущениях и прекрасный показатель элегантности, но и умение отделять необходимое от несущественного.

А какую сумочку предпочитаете вы?
Made on
Tilda