Блог укр

Кодекс Леді 21 століття

Слово «Леді» у всіх мовах світу означає прекрасну у всіх сенсах жінку.
Чоловік, в присутності такої жінки, втягує живіт та гордо розправляє плечі.
Леді не народжуються, ними становляться:


1. Справжня леді враховує тенденції моди, та знає, що сучасна мода дозволяє майже все, але головне зробити правильний вибір. При моменті створення свого образу, слід враховувати 4 фактори: місце, куди ви вирушаєте, годину, погоду та вік.

2. Загальна кількість прикрас не повинна перевищувати 13 предметів. А краще, коли їх менше. Та пам'ятайте, чим темніше на вулиці, тим дорожче прикраси.

3. Золоте правило у використанні парфумів - стриманість. Якщо до вечора ви відчуваєте запах власних парфумів, то це означає, що навколишні вже отримали перенасичення. 

4. Замініть слово «Спасибі» на «Дякую», «Здоровенькі були», на «Добрий день» або «Добрий вечір».

5. Красива та рівна постава, додасть вашому образу більшу вартість, ніж дороге брендове плаття. Уміння тримати спину рівно, показує вашу справжню сутність.


6. Пообідай зі мною та я скажу хто ти! Уміння красиво їсти, при цьому вести бесіду - мистецтво, яким майстерно повинна володіти сучасна леді.

7. Під забороною й так звана «штучність». Під цим поняттям мається на увазі надмірне удосконалення зовнішності, надто пухкі губи, нарощене волосся, вії, нігті, - це часто говорить про провінційне походження жінки.

8. У дзеркала, в оточенні людей, не можна розчісувати, фарбувати губи, це слід робити в туалеті, як й підтягувати штани або панчохи.

9. Панчохи або колготки слід надягати у ті місця, в назві яких є літера «р», а щільність залежить від температури за вікном.

10. Сумка - візитна картка жінки, вона характеризує свою господиню: звички, характер, стиль та спосіб життя. Сумка невеликого розміру, дисциплінує у дотриманні порядку, а також стане відмінним завершенням елегантного образу.

Пам'ятайте, що справжня леді - це сукупність зовнішніх та внутрішніх якостей.
Від нашої поведінки, манер, стилю, вміння триматися у суспільстві, залежить успіх, як в соціальному, так і в особистому житті!

Made on
Tilda