Блог укр

Домашній етикет

Відомий український дизайнер та fashion експерт Анастасія Іванова поділилася основними правилами сімейного етикету.  

Будь-яка сім'я - це маленьке суспільство, у якому потрібно поводити себе за правилами.
Всі ми намагаємося бути ввічливими та дотримуватися правил етикету у суспільному житті. А коли приходимо додому, дозволяємо собі розслабитися та забути про вихованість.
Розгляньмо основні правила сімейного етикету, адже вдома також діють свої правила.

1. Одяг та зовнішній вигляд. Ми добре знаємо, як потрібно виглядати на ділових зустрічах та в суспільстві сторонніх людей. Але чомусь вдома дозволяємо собі не дотримуватися цих правил. Охайний одяг, укладене чисте волосся, все це так само важливо і в домашній обставі.

2. Яким буде ваш день, чимало залежить і від його початку. Нехай він буде «Добрим» не тільки у привітанні. Майте звичку виходити до сніданку з охайною зачіскою та променистою посмішкою. Також не варто забувати, що існує ще красивий домашній одяг.


3. Напевно, не варто говорити, що у сімейному житті, аби не набридати та не дратувати один одного, потрібно постійно підтримувати силу почуттів. Намагайтеся подобатися один одному. Не нехтуйте речами, важливими для другої половинки. Велике значення у родині має турбота та повага один до одного. Якщо ви навчитеся жити у злагоді зі своїми близькими, то отримаєте навички поведінки у будь-якому суспільстві.

4. Порядок у всьому. Бути справжньою леді - це не тільки завжди розкішно виглядати! Не забувайте і про чистоту навколо себе! Нехай у кожній речі буде своє місце, а у вас у будинку - чисто та охайно!

5. Спину рівно! Гарна постава - це не тільки показник хороших манер! Граціозно та невимушено тримати спину можна тоді, коли це стане вашим другим «Я». Слідкуйте за собою. Навіть вдома на самоті, немов на вас дивляться сотні очей!


6. Краса у дрібницях. Кожна жінка може стати художником на своїй кухні. Навіть найзвичайніший прийом їжі можна перетворити у розкішний сімейний обід, якщо додати красивих деталей: ваза зі свіжими квітами, підставка для яєць ...... та білосніжні серветки. А стіл вже не здається таким звичайним. На красивому блюді, їжа завжди виглядає апетитно, а сам стіл стильнішим та гармонійним. Настрій створюється дрібницями, а краса незмінно залишається у деталях.

7. Будьте справжньою королевою, навіть якщо ніхто не дивиться! Вечеря на самоті ще не означає, що леді не накриє стіл для себе за всіма правилами хорошого тону. Для королеви найважливіший гість - вона сама, адже етикет починається з любові до себе.

8. Спокій тільки спокій! Завжди знайдуться причини «випустити пар». Але справжня леді спочатку подумає, чи варта гра свічок?
За нашими словами криється велика сила. Дуже важливо говорити близьким людям слова подяки, звертаючи увагу навіть на дрібниці. Вчіться говорити спокійним мелодійним голосом, у цьому криється справжня сила жінки.

9. Ми завжди попереджаємо ділових партнерів, якщо запізнюємося на зустріч. З повагою ставимося до часу наших колег. Було б чудово, так само ставитися і до близьких людей.
Попередьте родину, якщо ви затримуєтеся або у вас змінилися обставини. Коли сталося так, що попередити не вдалося, перепросіть та поясніть причину. Будьте впевнені, вони все зрозуміють і відчують Вашу турботу.

10. Сімейні традиції.
Жінка - душа сім'ї. Вона може своєю силою наповнити сім'ю теплом та сенсом. 
Традиції - свої, особливі, вносять неповторну родзинку в атмосферу будинку, допомагаючи зміцнювати наші відносини, сприяючи близькому спілкуванню та взаєморозумінню.
Традиції можуть бути дуже простими, такими як сімейні пікніки щонеділі, читання дитині казки на ніч, спільний перегляд кінофільмів. Навіть вітання: «Доброго ранку!» і вечірнє: «На добраніч!» - це теж свого роду традиція та дотримання домашнього сімейного етикету.

Пережити бурі за вікном в обіймах коханих, та перетворити будинок у надійну фортецю, допоможе дотримання цих простих правил сімейного етикету, про які ми часто забуваємо.

Made on
Tilda