Умови повернення коштів

Наша компанія гарантує повернення грошових коштів за придбану послугу на наступних умовах:

Повернення грошових коштів за придбану послугу, яка передбачає навчання в online або offline форматі в одноденному або двотижневому курсі здійснюється за умови попереднього письмового повідомлення на електронну пошту: hellofashionetiquette@gmail.com про намір повернути кошти не пізніше, ніж за 10 банківських днів до дати старту заходу.

У разі несвоєчасного повідомлення про намір повернути кошти або неявки на захід без попередження, сплачені кошти не повертаються.

Затримка початку заходу або перенесення дати проведення заходу не є підставою для повернення коштів, сплачених за участь в навчанні або заході.

У разі відмови від послуг повернення сплачених грошових коштів здійснюється за письмовим запитом за вирахуванням компенсації у зв'язку з понесеними організаційними та адміністративними витратами в наступному розмірі:

· При отриманні запиту в термін до 1 (одного) місяця (включно) до дати початку програми - у розмірі 50% (п'ятдесяти відсотків) від вартості послуг;

· При отриманні запиту від 20 до 10 днів до дати початку програми - у розмірі 20% (двадцяти відсотків) від вартості послуг;

Перенесення дати проведення заняття програми або неявка на одне або кілька занять не є підставою для повернення коштів, сплачених за участь в програмі.

Порядок складання запиту на повернення коштів

Щоб зробити запит на повернення коштів, необхідно подати заяву на пошту: hellofashionetiquette@gmail.com зазначенням ПІБ та паспортних даних, інформації про проведений платіж, банківських реквізитів для отримання коштів і причин повернення коштів.
Повернення грошових коштів здійснюється за допомогою перекладу грошової суми на зазначені клієнтом банківські реквізити протягом 10 днів після отримання відповідного запиту.

Made on
Tilda